сите категории
EN
Доследност за висок квалитет и одлична услуга

Дома> Производи > БЕЗБЕДНОСЕН ЕЛЕК

448
448-1

Безбедносен елек со висока видливост за геодет/градежништво (SFV29)

Тема:Флуоресцентна портокалова, жолта, црвена или прилагодена

Џеб:S-5XL или прилагодено

Големина: S-5XL

Боја:Флуоресцентна портокалова, жолта, црвена или прилагодена

Сертификација: ENISO 20471


Пребарување
 • спецификации на производи
 • Видео за производство
 • сертификација
 • Често поставувани прашања
 • Пребарување
Параметри на производот
моделSFV29функцијаФлуоресцентна портокалова, жолта, црвена или прилагодена
БојаФлуоресцентна портокалова, жолта, црвена или прилагоденаматеријал100% полиестер трико
апликацијаБезбедност на патиштата Безбедност на работното местоголеминаS-5XL или прилагодено
Рефлектирачка лентаРефлектирачка лента од 5 смлоготоПрилагодено логото прифатени
СертификатENISO 20471ЏебS-5XL или прилагодено


Видео за производство
сертификација
 • ANSI
 • SA
 • CE
 • AS / NZS
 • BSCI
 • ИСО
Често поставувани прашања
 • 1. Се прашувате дали прифаќате мали нарачки?

  Да, ние прифаќаме мала нарачка. MOQ е 1000 парчиња. Доколку сакате мали нарачки, ве молиме контактирајте не [заштитена по е-пошта]

 • 2. Дали можете да испратите производи во мојата земја?

  Се разбира, можеме. Сè додека давате информации за вашата земја или регион, ние можеме да обезбедиме услуга од врата до врата.

 • 3. Дали можете да направите OEM за мене?

  Да, имаме силен капацитет за производство и истражување и развој, така што сме компетентни да понудиме и OEM и ODM услуга, која може да ги задоволи вашите единствени потреби.

 • 4. Кои се вашите услови за плаќање?

  Ги прифаќаме повеќето начини на плаќање, како што се T/T, L/C, D/PD/A, MoneyGram, кредитна картичка, PayPal, Western Union, Cash, Escrow итн.

 • 5. Како можам да направам нарачка?

  Ве молиме проверете ја веб-страницата на „контактирајте со нас“ и пополнете го формуларот за барање или испратете е-пошта до [заштитена по е-пошта] За да имате директни разговори, можете да ни се јавите или да комуницирате преку WhatsApp или Wechat.

 • 6. Кога можам да добијам понуда?

  Ќе се потрудиме да ја испратиме понудата во рок од 24 часа откако ќе ни испратите е-пошта.

Пребарување
Е-мејл адреса *
Вашето име *
телефон *
име на компанија *
порака *